Záhrada

Projekty a návrhy záhrad

Bezplatná obhliadka pozemku a následná príprava projektu podľa požiadaviek zákazníka.

Kompletná realizácia záhrad

Na základe požiadaviek Vám pripravíme cenovú ponuku a po dohode termínu následne realizáciu Vašej vysnívanej záhrady

Návrh a realizácia závlahových systémov

Ak túžite mať stále zelený a hustý trávnik, môže byť pre vás najlepším riešením automatický podzemný zavlažovací systém. Sústava kropiacich trysiek ukrytých pod trávnikom sa v nastavených časoch aj podľa počasia pravidelne vysunie a trávniku dodá toľko potrebnú vodu.

Realizácia jazierok

Záhradné jazierko pridá vašej záhrade nielen jedinečný aspekt, ale aj atmosféru a je to perfektný spôsob, ako prilákať „život“ do vašej záhrady

Realizácia chodníkov a altánkov

Poradíme a uskutočníme Vašu predstavu na skutočnosť.

Úpravu terénu

Ponúkame všetky druhy terénnych a záhradných úprav profesionálnou technikou.

rekultiváciu existujúcich záhrad

Pôda vo všeobecnosti pozostáva z minerálneho mixu piesku, naplavenín, hliny, organických materiálov, hmyzu, zvierat, vody s množstvom rozpustených látok a vzduchu. Pre zdravý a krásny trávnik je potrebné získať analýzu pôdy aj s odporúčaniami na jej rekultiváciu.

starostlivosť o trávnaté plochy, dreviny, živé ploty, záhony

Pomôžeme Vám udržať záhrady zdravé a krásne. Používame kvalitné hnojivá, ktoré poskytnú Vašim záhradám vhodné vitamíny a minerály pre ich správny rast, vrátane dusíka, fosforu, draslíka, ktoré pomáhajú pri tvorbe proteínov a cukrov pre energiu, a taktiež síru, vápnik a horčík, ktoré prispievajú k zdraviu trávnikov.

-Elegantný a upravený živý plot je skutočná pastva pre oko, na dosiahnutie tohto cieľa je však potrebné dôslednú a presnú prácu.

Pracujeme s rôznymi druhmi živých plotov a zabezpečujeme ich orezávanie, tvarovanie a zmenšovanie pomocou profesionálnych nástrojov a zariadení, aby sme dosiahli precízny výsledok. Naši kvalifikovaní pracovníci dokážu s využitím tých správnych nástrojov opracovávať Vaše živé ploty tak, aby ste boli s našim výsledným počinom maximálne spokojní.

-Ovocné stromy si taktiež vyžadujú pravidelné rezanie. Príliš husté stromy totiž ľahšie podliehajú chorobám a škodcom; ovocie je menej kvalitné a horšie sa skladuje.

Pri pestovaní ovocných drevín je dôležité dodržiavať optimálny tvar koruny, klásť dôraz na to, že každý druh stromu vyžaduje iný prístup, prípadne aj načasovanie, a taktiež správne a čisté vedenie rezu.  My sa o Vaše ovocné stromy postaráme tak, aby boli zdravé a zabezpečili sme im pravidelnú a bohatú rodivosť.